Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stavba vesnice

14. 9. 2011

Stavbu vesnice nedoporučuji začínat dřív, než budete mít hrad na 6 lvl a plné sklady. Vesnice musí bý postavena co nejrychleji to půjde, na což potřebujete silnou ekonomiku.

Vesnice je třeba stavět RYCHLE a BEZPEČNĚ, na předem připravené mapě, metodou tzv. DO OHRÁDKY z palisád nebo z hradeb, kdy palisády jsou nad a pod centrem vesnice a o jedno políčko na každé straně přečnívají. Kdo to nebude respektovat, tomu nemůžeme garantovat, že ho v případě napadení budeme bránit.

 

ohradka.jpg

Okolo rozestavěné vesnice stavte jen studny a baráky - studna vydrží útok jednoho hrdiny, i když dá zuřivost. Teprve až bude ves na 6 lvl a obehnaná hradbama, se můžou studny postupně bourat a místo nich dávat užitečnější stavby - dřív ne!

 

Doporučeno je stavět vsi na železné mapě vlevo, kdy lze na obranu vesnice využít maximum hradeb - viz obrázek níže:

 

zelezo_vesnice.jpg

Při stavbě hradeb či palisád před vesnicí se domluvte se spoluhráčem na vzájemné výpomoci - limit oprav činí 5 na jednoho hráče a mapu, takže při masivnějším útoku byste nemohli sami opravovat všechno a protivník by se k vám snadno probil. Pokud hradby namixujete od dvou hráčů, mohou se opravovat všechny najednou.

 

Dále se ukazuje nutnost pomocí klikacích odkazů v GD INFO často kontrolovat stav u našich vesnic. Jen ves která se opravuje se má šanci udržet. Takže na to prosím dbejte. rvx73

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Suroviny

(Soulless, 5. 10. 2011 10:15)

Máš sice hezké obrázky, ale jak se dostaneš pro suroviny?? :-D

Re: Suroviny

(Angee, 31. 10. 2011 23:31)

Pro suroviny jezdi jen farmarske lamy a ne valecnici :)